دریافت<دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی>

مبانی نظری درمان شناختی رفتاری,دانلودمبانی نظری درمان شناختی,پیشینه تحقیق درمان شناختی,کاملترین مبانی درمان شناختی,مبانی نظری درمان شناختی,تحقیق درمان شناختی,فصل دوم مبانی نظری درمان دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی هم اکنون فایل با موضوع دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق درباره درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

خصوصیات محصول


منابع فارسی و انگلیسی دارد.


ارجاع و پاورقی استاندارد دارد.


رفرنس دهی استاندارد دارد.


کاملترین در سطح اینترنت


دارای تحقیقات انجام شده داخلی و خارجی


فرمت : DOC


تعداد صفحات : 19


بخشی از متن :


درمان شناختی رفتاری
اختلال اضطراب اجتماعی مبتنی بر الگوی هافمن

این درمان بدین منظور طراحی شده است تا مجموعه ی نظام داری از فرصت ها را برای مراجعان فراهم سازد، به طوری که آنها بیاموزند موقعیتهای اجتماعی تهدید کننده نیستند، خطاهای اجتماعی مهلک و شرم آور نیستند، و نقایص و کاستیها در عملکرد اجتماعی به اندازه ای که پیش بینی می کنند فاجعه آمیز نیستند. در طی جلسات، وظیفه درمانگر این است تا، در حالی که به روش های مختلفی که درمانجو یادگیری این الگوهای جدید را از خود دریغ می کند توجه کند، این فرصتهای یادگیری جدید را نیز برای وی فراهم آورد. درمانگر به عنوان یک مربی خبره عمل می کند، فرصت های یادگیری را تنظیم می کند، درمانجو را برای اتخاذ تفاسیر صحیح از عملکرد جاری خود راهنمایی می کند، و با شوخ طبعی، انگیزه دادن، تشویق کردن و دیگر فنون، زمینه ای را برای مراجع فراهم می کند تا تفاسیر و جایگزینهای جدیدی را در مورد اکثر موقعیتهای اجتماعی ترس آور در معرض آزمایش قرار دهند. در طی پیشرفت درمان، با کمک کردن به مراجعان برای تبدیل شدن به درمانگر خودشان، ماندگاری درمان بیشتر می شود؛ این کار از طریق فهم و به کاربرد تدابیر درمانی بر روی خودشان صورت می گیرد. چنین استقلال عملی در به کار بردن مهارت های درمانی، با فراهم کردن یک الگو از اختلال توسط درمانگر آغاز می شود. این الگو یک راهنما برای دنبال کردن مداخلات فراهم می کند، و به مراجعان کمک می کند ببینند که هر جزء از مداخلات بخشی از یک طرح کلی است که عوامل نگهدارنده اختلال اضطراب اجتماعی را حذف می کند. همچنین این الگو فضایی برای مراجعان فراهم می کند تا به گونه ای به اختلال خود بنگرند که ممکن است به آنها کمک کند تا تلاش های حل مسئله ناکارآمد خود را رها کنند، و به طور متفاوتی به ناهماهنگی و هجوم علائم خود که در لحظات ترس بروز می یابند، پاسخ دهند(هافمن و اتو،2010؛ ترجمه خانزاده، سلطانی و سعیدیان اصل، 1392).


منابع


هافمن، استفان و اتو، میشل. (2010). درمان شناختی رفتاری اختلال اضطراب اجتماعی. ترجمه مصطفی خانزاده، اسماعیل سلطانی و محسن سعیدیان اصل (1392). تهران: آوای نور.مطالب دیگر:
دانلود پاورپوینت جوش مقاومتی و کاربرد های آن در صنعتپاورپوینت سیستمهای کش بستی یا ساختار کششی و فشردگی یا سازه تنسگریتیدانلود پاورپوینت معماری نئومدرندانلود پاورپوینت پروژه چیست؟دانلود پاورپوینت اقلیم گلپایگاندانلود پاورپوینت تحلیل دانشگاه پردیس مازندراندانلود پاورپوینت موازنه زمان و هزینهدانلود پاورپوینت مفهوم تاب آوری و کاربرد آن در مباحث تغییرات اقلیمی شهریدانلود پاورپوینت توسعه پایدار ساختمان با حفظ منابع انرژیدانلود پاورپوینت اصول معماری پایدار و بام سبزدانلود پاورپوینت ورمیکولیت Vermiculiteدانلود پاورپوینت آزبست قاتل خاموشدانلود پاورپوینت ممیزی انرژی در ساختماندانلود پاورپوینت آزمایشها و ویژگی های عایق های حرارتیدانلود پاورپوینت توامندسازی کسب و کارهای صنایع و کارافرینیدانلود پاورپوینت خوردگی زیر عایق های حرارتیدانلود پاورپوینت سامانه های غیرفعال خورشیدی دانلود پاورپوینت معماری پایدار و دیدگاه های مختلف برخورد طبیعت با معماریپاورپوینت آزمایش سینی قیر در 18 اسلاید کاملا قابل ویرایش به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر پاورپوینت اتصالات عنکبوتی و ویژگی های نماها با سیستم اسپایدرپاورپوینت سقف های سبک و انواع آنپاورپوینت مسجد جامع ساوه و تزئینات مسجددانلود پاورپوینت پلی استایرندانلود پاورپوینت معماری و پایداریپاورپوینت نخستين آثار معماری مدرن